Myjnia bezdotykowa.

4 stanowiskowa bezdotykowa myjnia samochodowa wyposażona w program aktywnej piany oraz szczotkę. Gwarantujemy najwyższą jakość mycia pojazdu dzięki wykorzytaniu chemii firmy KENOTEK.

Dostępne programy:

  • mycie felg,
  • aktywna piana,
  • mycie zasadnicze,
  • szczotka,
  • płukanie,
  • woskowanie,
  • nabłyszczanie

Na panelu znajduje się wyświetlacz informujący o akywnym programie, panel z przyciskami, wrzutnik monet oraz terminal do płatności kartą / telefonem. Kolory przycisków na panelu odpowiadają kolorowi lancy którą należy użyć.

1

Mycie felg

Program ten służy do czyszczenia felg lub kołpaków przed właściwym umyciem auta. Końcówkę pistoletu trzymać w odległości 10-30 cm od felgi. Zastosowany środek pomaga usunąć m.in. nagar i naloty z klocków hamulcowych. Do aplikacji tego środka używamy czerwonej lancy.


Aktywna piana

Dzięki zastosowaniu technologii piany aktywnej nasza myjnia poradzi sobie nawet z największymi zabrudzeniami. Aktywna piana skutecznie zmiękcza brud, co znacznie ułatwia pozbycie się nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń pojazdu. Do rozprowadzenia aktywnej piany po pojeździe używamy zielonej lancy.

2

3

Mycie zasadnicze

Ciepła, wysokociśnieniowa, zmiękczona woda filtrowana z dodatkiem detergentu pozwala usuwać uciążliwe zabrudzenia (w tym owady). W tym przypadku do mycia pojazdu ponownie wybieramy czerwoną lancę.


Szczotka

Po włączeniu programu „szczotka” przez szczotkę (niebieska lanca) wydobywa się gęsta piana, po której „ślizga się” szczotka podczas mycia. Zastosowanie tego programu pozwala na jeszcze dokładniejsze usunięcie zabrudzeń oraz owadów z karoserii pojazdu.
Pamiętaj! Bezwzględnie zabrania się stosowania szczotki do umycia kół pojazdu.

4

5

Płukanie

Ostatni etap między myciem a konserwacją karoserii to spłukiwanie pozostałości zabrudzeń oraz chemii wodą uzdatnioną. Do obsługi tego programu używamy czerwonej lancy.


Woskowanie

Wosk rozpylany jest przy udziale zmiękczonej wody, za pomocą lancy wysokociśnieniowej z pistoletem - czerwonej. Tworzy powłokę zabezpieczającą karoserię przed osiadaniem brudu oraz działaniem promieni ultrafioletowych.

6

7

Nabłyszczanie

Nabłyszczanie pojazdu to spłukiwanie go przy użyciu wody, z której w procesie odwróconej osmozy usunięto minerały które mogłyby spowodować tworzenie się niepożądanych zacieków i plam. Spłukiwanie pojazdu po jego nawoskowaniu powinno być wykonane wyłącznie za pomocą tej funkcji.


STOP

Zatrzymuje działanie wszystkich programów. W tym trybie licznik impulsów odlicza w standardowy sposób.

S